Veřejné stravování CZ, a.s.

Historie firmy Veřejné stravování

Firma Veřejné stravování byla založena v roce 1991, kdy v pronajatých prostorech Lounských strojíren začala provozovat závodní kuchyň, jídelnu a kantýnu.

Až do roku 2005 firma potupně rozšiřovala poskytování stravovacích služeb pro další klienty z Loun a blízkého okolí a začala s výrobou a rozvozem balených jídel.

Zásadní zlom v rozvoji společnosti nastal v roce 2005, kdy firma zakoupila vlastní stravovací objekt, ve kterém vybudovala velkokapacitní centrální kuchyň včetně zázemí pro sídlo společnosti a veřejnou jídelnu, která se postupem času přebudovala na reprezentativní prostory pro pořádání rodinných oslav a speciálních cateringových akcí.

Z důvodu neustálého rozšiřovaní, došlo v roce 2009 k reorganizaci firmy na akciovou společnost. Od tohoto okamžiku nastalo razantní navýšení portfolia našich klientů a z malé regionální firmy se během následujících 10 let stala jedna z největších společnosti poskytujících komplexní služby v oblasti závodního stravování a cateringu v Ústeckém kraji.